I edycja Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego dobiegła końca! Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy na rowerowe święto w 2018 roku!

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 21.05.2017

Targi

Dolnośląski Festiwal Rowerowy to ogrom atrakcji, które będą miały miejsce zarówno we wnętrzach Hali Stulecia, jak i na jej terenach zewnętrznych. Jednym z wydarzeń Festiwalu są targi turystyczno-rowerowe.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy płytę główną i kuluary Hali, w której odbędzie się spotkanie branży rowerowej, producentów i dystrybutorów rowerów, instytucji i organizacji rowerowych, przedstawicieli sklepów i warsztatów, producentów akcesoriów, a także mediów branżowych i regionów turystycznych.
To tutaj każdy ze zwiedzających będzie miał okazję zaplanować swoje rowerowe wyprawy, porozmawiać ze specjalistami, a także dobrać odpowiedni sprzęt. Nie zabraknie prezentacji miejsc do których warto pojechać i wypocząć. Malownicze regiony i gminy zapraszają do siebie. Poznajcie ich walory i sprawdźcie jakie atrakcje przygotowali dla rowerzystów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Targom towarzyszyć będzie dwudniowy kongres rowerowy, który połączy debaty tematyczne z praktycznymi warsztatami. Aby skorzystać z oferty targów i kongresu nie musicie rezygnować z żadnej z naszych atrakcji. Scena główna kongresu zlokalizowana jest na płycie głównej Hali tak, abyście mogli śledzić spotkania kongresowe i zapoznawać się z ofertą wystawców w jednym miejscu.