20 - 22.04.2018 r. - rezerwujcie czas na II edycję Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego! Zapraszamy!

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 22.04.2018

Strefa dzieci

Uczestników Festiwalu zapraszamy na piknik z grillem, strefą food trucków i pokazem fontanny multimedialnej.

W takie Festiwalu zadbamy o najmłodszych jego uczestników. Szykujemy dla nich m.in.:

 • zawody na krótkich dystansach w różnych kategoriach wiekowych! Szczegóły tutaj.
 • spotkania z Komisarzem Lwem, który poradzi dzieciakom jak zadbać o swój rower i poruszać się po drogach
 • malowanie buziek
 • gry  zabawy w plenerze
 • konkursy plastyczne
 • dmuchany zamek

Nie lada atrakcją będą też zawody na rowerkach biegowych!

Dwulatek na rowerze? Czemu nie! W trakcie naszego Festiwalu zapraszamy nawet dwuletnie maluchy z opiekunami do Strefy Przygód firmy Strider. Czekają tam na Was fantastyczne rowerki biegowe, świetnie przygotowany tor do jazdy i zawody podczas których emocje będą sięgały zenitu niemal jak na Tour de France! Odwiedźcie koniecznie Strefę Przygód Strider na naszym Festiwalu i sprawdźcie czy nie macie może w domu małego mistrza.

Strefa Przygód Strider to bezpieczna i przyjazna strefa, która zachęca maluchy do rozwijania mobilności na dwóch kółkach. Znajdziecie w niej rowerki biegowe najwyższej jakości, na których maluchy będą mogły spróbować swoich sił w jeździe, przetestować specjalnie na tę okazję zbudowany tor, a nawet zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w profesjonalnym wyścigu.

Do wspólnej zabawy zapraszamy 2, 3, 4 i 5-letnie maluchy wraz z opiekunami. Strefa Strider to najlepszy sposób aby pokazać najmłodszym jaką frajdę można mieć z jazdy na rowerze. Nowoczesne rowerki biegowe producenta są lekkie i przystosowane do każdej powierzchni. Pozwalają złapać równowagę i koordynację na dwóch kółkach. Budują też pewność siebie wśród najmłodszych i umiejętnie łączą zabawę z nauką. W Strefie Przygód Strider każdy mały rowerzysta zostanie wyposażony w rowerek, kask i ochraniacze – a potem już tylko w drogę!

Czym są rowery STRIDER?

Biegowe rowery balansowe STRIDER zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach – aby mogły opanować sztukę utrzymywania równowagi i koordynacji ruchowej jeszcze PRZED nauką pedałowania. Rowery STRIDER mają prostą konstrukcję bez pedałów. Dzięki temu nawet najmniejsze dzieci mogą szybko nauczyć się jeździć na rowerze dwukołowym – bez upadków, które zdarzają się na rowerach trójkołowych i bez niewygodnej jazdy na rowerze dwukołowym z bocznymi kółkami treningowymi.

Rowery STRIDER wykształcają w młodych rowerzystach pewność siebie i umiejętność panowania nad pojazdem. Rowery biegowe STRIDER budują świadomość przestrzeni, rozwijają zmysł równowagi i podstawowe sprawności motoryczne, aby wszystkie dzieci mogły opanować jazdę na rowerze szybciej, lepiej i bezpieczniej.

STRIDER 12” Sport, rowerek biegowy dla dzieci w wieku 18 miesięcy-5 lat.

STRIDER 16”, rowerek biegowy jak również rehabilitacyjny dla dzieci w wieku 6-10 lat.

STRIDER 20”, rower biegowy jak również rehabilitacyjny dla młodzieży, dorosłych i seniorów w wieku 11+ lat.

Zalety rowerów STRIDER

 • Rowery biegowe STRIDER są niezwykle lekkie i bardzo łatwe do kontrolowania przez najmłodsze dzieci.
 • Badania wskazują, że nauka równowagi i koordynacji poprzez ćwiczenia fizyczne intensywnie wspomaga wszechstronny rozwój dziecka.
 • Jazda na rowerze biegowym STRIDER nie tylko wykształca w dziecku zmysł równowagi i koordynacji, ale także pewność siebie.
 • Biegowe rowery balansowe STRIDER mają prostą konstrukcję bez pedałów, dzięki czemu dzieci mogą skupić całą swoją uwagę na nauce utrzymywania równowagi.
 • Rowery STRIDER nie mają żadnych przewodów, łańcuchów, kółek zębatych, pedałów ani wystających elementów, które mogłyby powodować urazy ciała.
 • STRIDER jest bezpiecznym i szybkim sposobem na naturalne i płynne przejście do nauki jazdy na standardowym rowerze z pedałami.
 • Siodełko i kierownica roweru są regulowane, dzięki czemu rower nadaje się dla dzieci w wieku 6-10 lat.
 • Opatentowane zintegrowane podesty umożliwiają wygodne ułożenie stóp podczas jazdy.
 • Wytrzymała stalowa rama i widelec są gwarancją wieloletniego użytkowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o sprzęcie firmy Strider, zajrzyj tutaj: www.stridersports.pl oraz www.facebook.com/StriderPolska