Administratorzy Strony szanują prywatność swoich Użytkowników. Więcej o plikach cookies i ochronie danych osobowych przeczytasz tutaj. 

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 22.04.2018

Strefa Fizjoterapii i Kosmetologii

Bez względu na to czy stajecie na starcie zawodów, czy właśnie jedziecie na rowerze do pracy, każdy miłośnik dwóch rowerowych kół chciałby być zawsze w najlepszej formie. Ale jak to zrobić? Jak sprawić aby nic nie strzykało, skurcz nie łapał, a zakwasy nie dokuczały tak bardzo? A może macie za sobą kontuzję i chcielibyście wrócić do formy? Mamy coś dla Was!

Z każdym z tych tematów możecie śmiało udać się do ekspertów z Wyższej Szkoły Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu i Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej we Wrocławiu dr hab. Andrzeja Czamary. W trakcie Festiwalu będą oni na was czekać w Strefie Rehabilitacji i Kosmetologii na płycie głównej Hali Stulecia.

W Strefie pojawią się zarówno eksperci z Instytutu Fizjoterapii, Kosmetologii, a także Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej. Nudne wykłady? Nic z tych rzeczy! Specjaliści zbadają was i doradzą co zrobić, aby wasze mięśnie działały jeszcze lepiej. Możecie liczyć na porady dotyczące przeciążeń i obrażeń narządów ruchu, a także na pomiar sił reakcji podłoża oraz pokazy ćwiczeń poprawiających czucie głębokie na platformach tensometrycznych MTD-Balance. Eksperci zmierzą też siłę mięśni waszych rąk i nóg w statyce i dynamice oraz czucie głębokie stawów. Wykonają też masaże, które przyniosą ulgę w różnorodnych dolegliwościach.

Wyjątkowa gratka szykuje się dla Pań, które także na rowerze chciałyby wyglądać promiennie. Na stoisku Wyższej Szkoły Fizjoterapii będzie można skorzystać z zabiegów upiększających min. manicure poprawiającego kondycję skóry dłoni i paznokci, a także zrobić sobie makijaż dzienny i dowiedzieć się więcej na temat prawidłowego dbania o cerę.

Do waszej dyspozycji pozostają:

  • w sobotę: dr Aleksandra Królikowska, dr Rafał Szafraniec, mgr Katarzyna Krzemińska, Jacek Konieczny, Bartosz Zając i studentki kosmetologii.
  • w niedzielę: dr Łukasz Szuba, dr Aleksandra Królikowska, dr Rafał Szafraniec, lic. Jacek Konieczny i Bartosz Zając oraz studentki kosmetologii. Gorąco zapraszamy!

***

Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu jest pierwszą w Polsce prywatną wyższą szkołą kształcącą w zawodzie fizjoterapeuty i kosmetologa. Nowoczesna, unikalna w skali kraju baza szkoleniowa, nowatorski program dydaktyczny w połączeniu z doświadczeniem wysokiej klasy kadry dydaktyczno-naukowej zatrudnionej w szkole gwarantują wysoki poziom kształcenia. Absolwenci szkoły uzyskują stopień licencjata i magistra w zakresie fizjoterapii i kosmetologii.

www.wsf.wroc.pl