Administratorzy Strony szanują prywatność swoich Użytkowników. Więcej o plikach cookies i ochronie danych osobowych przeczytasz tutaj. 

Wrocław, Hala Stulecia

20 - 22.04.2018

Startuje konkurs na najciekawszą relację z wyprawy rowerowej!

Odbyłeś rowerowa podróż, którą chciałbyś się pochwalić? Zgłoś swoją prezentację do Strefy Podróży Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego i wygraj cenne nagrody takie jak sakwy, zabezpieczenia czy oświetlenie rowerowe!

W niedzielę, 22 kwietnia br. wrocławską Halę Stulecia, za sprawą Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego, opanują cykliści. W trakcie Festiwalu nie zabraknie miejsca na „Strefę Podróży” dedykowaną rowerowym wyprawom. Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się pochwalić swoimi rowerowymi podróżami w nieznane!

Aby zgłosić się do udziału w konkursie na najciekawszą relację z wyprawy rowerowej wystarczy do 6. kwietnia br. do godz. 23:59 przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. uzupełniony formularz wraz ze zdjęciami i krótkim opisem wyprawy. Formularz, jak i regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.festiwalrowerowy.eu w zakładce „Wydarzenia towarzyszące”.

Jury wybierze czterech finalistów, którzy będą mieli szansę zaprezentować swoje relacje na scenie głównej Dolnośląskiego Festiwalu Rowerowego w Hali Stulecia i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Finał zabawy zaplanowano na niedzielę 22 kwietnia br.

Nad całością konkursu czuwa Marcin Jakub Korzonek, wrocławski podróżnik rowerowy, autor m.in. wyprawy Polska Prosto Rowerem 2016, w trakcie której przejechał kraj wzdłuż południka 18°10’. Oprócz przewodniczenia pracom jury, podróżnik zapozna nas także z tajnikami bikepackingu i zdradzi cenne wskazówki dotyczące dobrego przygotowania rowerowej wyprawy. Swoimi wrażeniami z wyprawy po Australii podzieli się z nami także Paweł Puławski, który tuż przed Dolnośląskim Festiwalem Rowerowym wróci ze swojej rowerowej podróży po czerwonym kontynencie.

Tegoroczny konkurs będzie już drugą odsłoną Strefy Podróży. W ubiegłym roku zwycięzcą został Wawrzyniec Kuc, który przedstawił relację z "Projektu VR 2017 - Na rowerze w najzimniejszym miejscu świata". Strefa Podróży to miejsce w którym mamy okazję posłuchać o wyprawach rowerowych zapaleńców, poznać świat z perspektywy dwóch rowerowych kół i dowiedzieć się ile pracy i zaangażowania wymaga zorganizowanie wyprawy rowerowej z prawdziwego zdarzenia.

W jakie zakątki świata zabiorą nas w tym roku podróżnicy? Przekonamy się już 22 kwietnia! Serdecznie zapraszamy!

Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest tutaj

POBIERZREGULAMIN KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ RELACJĘ Z WYPRAWY ROWEROWEJ

Sam formularz zgłoszeniowy do pobrania dostępny jest tutaj

POBIERZFORMULARZ ZGŁOSZENIOWY